Styrelse

Robert Lundström
Ordförande
Nordic Loss Adjusting AB
robert.lundstrom@nlaab.com

Filip Bladini
Vice ordförande
Handelshögskolan vid Göteborgs Universitet
filip.bladini@law.gu.se

Martin Engdahl
Sekreterare och medlemsansvarig
Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän
martin.engdahl@lansforsakringar.se

Marcus Josefsson
Kassör
Rosengrens Advokatbyrå
marcus.josefsson@rosenlaw.se

Katja Cato
Ledamot
BNP Paribas Cardif Nordic AB
katja.cato@bnpparibascardif.com

Yvonne Joneklint
Ledamot
AON Sweden AB
yvonne.joneklint@aon.se

Nina Lignell
Ledamot
Moderna Försäkringar
nina.lignell@modernaforsakringar.se

Tobias Hamrin
Ledamot
Advokatfirman Delphi
tobias.hamrin@delphi

Kommentera